OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Počet nackov v Nemecku narastá

Vitajte na stránke dobrá muzička v sekcii Počet nackov v Nemecku narastá

Počet nackov v Nemecku narastá 

   Tu končí u všetka sranda pre Slovanov , Rómov a Židov !!!    
Nemecko začína sa prebúdzať ku Hitlerovmu nacizmu mnohí  z nich sú možná aj potomkovia nacistických pohlavárov ci členov NSDaP Národnosocialistická nemecká robotnícka strana.

    Týchto neonacistov je najviac postkomunistických krajinách a hlavne v Slovanských čo je choré lebo Hitler napadol Slovanské krajiny a podarilo sa mu počas  6 rokov vyhladiť 35 miliónov Slovanov s toho 24 miliónov civilistov čo môže jasne poväzovať za vyhadzovanie čo bolo v tej dobe takmer 30% Slovanského obyvateľstva !!!    

Chcem zdôrazniť že počas Hitlerovského nacistického režimu tretej ríše vôbec nebol socializmus ale keď vyčíňa Slovákov si to to mysli aj hovoria že bol socializmom čo nie je pravda !!! Lebo za Hitlera bol tvrdý kapitalizmus dôkazom je aj známy podnikateľ Oskar Schindler o ktorom aj natočili film Schindlerov zoznam 1993. Lebo socializme ako poznáme aj na Slovensku podnikatelia neexistujú všetci zamestnanci firiem sú štátnymi zamestnancami v kapitalizme je vyčíňa pracujúcich ľudí zamestná v súkromných fámach !!! Rozdiel medzi nacistickým systémom a demokratickým kapitalizmom po nekomickej stránke nie je rozdiel len v tom že počas nacizmu museli menšiny ako Židia, Rómovia , Slováci , Češi a iné národnosti robiť niekde len za kus skuje kroky napríklad aj táboroch smrti.


 Mnohi neonacistzi hovoria ze o Hitlerovi sa ucia len nepravdeive rozpravky to to tvrdil aj Mazurek vo svojch statusoch ze to si Zidia vymsliaju robia zo seba zamerne obete
Co je hlupost tomuto moze urverit len clovek ktory nepozna historiu 2 svetovej vojny a holokaustu lebo koncetracny tabor Osvienčin Auschwitz-Birkenau oslobodili Rusky vojaci  27. januára 1945 bol tábor oslobodený 322. streleckou divíziou !!!

 

   A Nik by mi nehol nahovoriť že by Ruský vojaci kalamali co tam našli !!!    

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

.