OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Vojak ma vytetovane nacistke symboly

Vitajte na stránke dobrá muzička v sekcii Vojak ma vytetovane nacistke symboly

Ruský vojak ma vytetovane nacistke symboly

  Je nepochopiteľne že pravé podlá rôznych štatistik je v Slovanských krajinách najviac neonacistov a fašistov aj keď Hitler a nacisti chceli Slovanské národy vyhladiť úplne len za 5 ci 6 rokov sa mu podarilo vyzabíjať 35 miliónov Slovanov čo bolo asi zhruba 30% Slovanského obyvateľstva v rokoch 1939 až 1945 a najzarážajúcejšie je to že pravé samostatnom Rusku je ticho neonacistov najviac na svete k premiéru obyvateľstva !!!  

Slovan nemôže byt neonacista ak je tak to značí o jeho nízkej inteligencii alebo mu treba odborne psychiatrické vyšetrenie !!!  

   

Zdroj  :  Facebook Marek Chlíbek   

 

Ruský okupační voják, zajatý ozbrojenými silami Ukrajiny.

.

Nazi symbolika se nevyhýbá žádné straně konfliktu a osobně to vnímám jako velký problém pro budoucí Evropskou společnost.

.

I dnešní válka radikalizuje a pro mnoho lidí budou tyto symboly spjaty s dnešní nutností ozbrojeného odporu k Putinově agresi více, než symbolika dávného utrpení obětí německého válečného režimu.

.

Jsem velmi zvědavý, čeho se nakonec ještě dožiju a co budou tyto symboly představovat v názorech většinové evropské společnosti, až jednou budu z tohoto světa odcházet.

DAGO

chlibek.cz

 

                   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.