OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Vandal Mazurek kričí na vandalov

Vitajte na stránke dobrá muzička v sekcii Vandal Mazurek kričí na vandalov

Vandal Mazurek kričí na vandalov

  Fašista nenechal na seba dlho čakať skôr tým že je par dni pred voľbami   

To ten pravý Vandal fašista  Milan Mazurek sa ozýva a ide poukazovať na vandalizmus Rómov ktorý stal v skupine neonacistov ktorý hádzali fľaše , kamene a petardi do moslimských dovolenkárov na Slovensku. Milan Mazurek  sa s tohto chcel vyviniť tým že on nič nehádzal pritom to bolo jeho partia. Sám on vykrikoval J*bem tvojho Alaha čo je hanobenie náboženstva čo je samo o sebe trestným činom popierania slobodnej viery. Mnohý Slováci ale aj Rómovia chodia do moslimských krajín na dovolenky ako Egypt ci Turecko viete si predstaviť že nejaký miestny moslim by začal to to robiť voči Slovkom ešte sa to ani  nikdy nestalo čo pravé ty to fašisti urobili medzinárodnú hanbu lebo video bolo zverejnené aj v anglickom jazyku na rôznych zahraničných stránkach a mediach.

 

  Milan Mazurek sa vyvynuje tak potom aj Hitler a Himler mohol povedať mi sme nesplňovali ľudí to splynovali naši sympatizanti !!!  

  Každý jeden Róm odsadzuje také nezmyslene útoky vandalov spomedzi Rómov !!!

 

 

 

 

 

  Netreba zabudnúť na velke kamarata Milana Mzureka vraha milenca svojej ženy Okresne predsedu ĽSNS Kyraliho !!!  

Sami môžete vidieť že darovali sek 777 čo je neonacisticky symbol z Južnej Afriky !!! Najväčší cynizmus je v tom že to dali zdravotne postihnutému človeku ktorých Hitler ako prvých posielal do táborov smrti na smrť !!!  

    
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.