OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Už aj Hlas SD legitimizuje fašistickú st

Vitajte na stránke dobrá muzička v sekcii Už aj Hlas SD legitimizuje fašistickú stranu

Hrozivé fotky ktoré si zverejnila na svojom Facebook Michala Ganovská ktorá je členov fašistickej Mazurekovej strany Republika. Michala Ganovská kandidovala za stranu Republika v prelestných voľbách 2023  na kandidátke číslo 22 kde samozrejme sa nedostali do parlamentu lebo im chýbali  stotiny percent aby prekročili hranicu 5% čomu sme najviac prispeli mi Rómovia.

zdroj : Michala Ganovská

 

 

  

 

  

 Z poharíkom v ruke to ide lepšie za s kamarátiť 

  

 

 

 

 

 

 

                

 

Ďalšie hrozivá fotografia ktorú zverejnila Michala Ganovská  je z Pani JUDr. Luciou Kurilovskou ktorá je hovorkyňa ohľadom právnych veci hlavne v Televízii JOJ a strašne dačo samozrejme treba povedať že Michala Ganovská  nie je asi obvinená zatiaľ zničilo aspoň nemá takú vedomosti ale členovia jej strany ci priatelia s Kultúrblog áno pre nenávistne prejavy voči skupinám osôb ci pozažívaní fašistkách symbolov napríklad nosenie a predávanie tričiek z zločincom Jozefom Tisom prezidentom fašistického štátu ktorý ma na svedomí minimálne 100 000 obeti vojny.

 

   

 

Čo ma zaráža že Republika ktorá sa tvary ako proti fašistická strana sa fotí z členkov strany ktorá ma fašistické zmýšľanie mnohých z nich majú neprístojne výroky na všetky menšiny ci iné rasy začo sú aj trestne stíhaný to nehovoriac o trestných stíhaniach ktoré ma aj Kultúrblog ktorom Michala Ganovská  robila moderátorku na videách a točila prenik správy stretá sa sa napríklad aj z krachovaným novinárom Lubom Huďom ktorý bol mam pocit vyhodený s televízie a rozhlas RTVS jeho videa a výroky by mali by byt posudzovane psychiatrickým odborníkom určite ma nejakú diagnózu minimálne xenofóbiu a toľko nenávisti som ešte žiadnom človeku nevidel to Mazurek je proti nemu nevinný školáčik.  

 

 

z lava  Lubo Hoďo , Michala Ganovská  a Roman Michalenko 

 

     

 

 

Ďalším pánom na holenie tohto bloguje  je Aktivista , you tuber a dnes už aj poslancom Narodenej rady Roman Michalenko ktorý podlá strany OĽANO priatelia či dnes aj názvom hnutie Slovensko otvoril vo svojich videách že mal by sa znať status zločinca z prezidenta fašistického štátu Jozefa Tisa takže fašisti ako vyšitý !!! pozrite si fotografie zdroj : Michala Ganovská

 

                                                    

 

 

Roman Michalenko ktorý údajne podlá OĽANO Slovensko chce aby bol sňatí status zločinca z Jozefa Tisa

 

  

 

 

Milan Mazurek známi neonacista a Michala Ganovská 

 

  

 

 

                   

 

 

Luboš Bláha Smer sociálna demokracia Roberta Fica  a Michala Ganovská          

 

           

 

   Zaver : to to už ani komentár netreba  tak sami vidíte keď je potrebne mat niekoho do koalície už ani fašistke výroky ci nenávistne prejavy nie sú problémom !!!    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.