OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Syn Mazurekovho spolu straníka HAJLOVAL

Vitajte na stránke dobra muzicka v sekcii Syn Mazurekovho spolu straníka HAJLOVAL

Zdroj : facebook 

 

Syn Miroslava Šuju minulosti Hailoval urobil si s toho fotku ktorú dnes zverejňujem  , od sám sa  pochválil touto fotkou  na svojich sociálnych sieťach samozrejme že tuto fotku zmazal po čom jeho otec dnes nezávislí  poslanec národnej rady Slovenskej republiky ktorý kandidoval za fašistickú stranu ĽSNS Kotleta !!!

Čo je zarážajúce že tento Miroslav Suja bol prijatý do zväzu proti fašistických bojovníkov Slovenska. Sám nechápem ako mu mohli schváliť tu to žiadosť po jeho fašistickej minulosti !!!

Tento svet sa stavia dole hlavou !!! Sami fašisti vykrikujú dnes na demokratov i komunistov že sú fašisti dobra taktika ako sa zbaviť  fašistické minulosti !!! treba doťať že ich Trolia práca je vynikajúca veľa faktov klamlivých o minulosti pomenili a ľudia tomu veria s histórie 2. svetovej vojny a dnes sa im podarilo urobiť s fašistickej ideológie len nejakú nadávku mnohí ľudia na Slovensku si myslia že fašista je len nadávka !!!  nie fašista ci neonacizmus nacizmus  je politicky smer systém ideológia nie zadina nadávka !!!

Zarážajúce je že tento fašista si dovolil ešte včera ísť na oslavy SNP ktoré z organizovali zväz proti fašistických bojovníkov z  Robert Fico SMER SSD !!!   

 

Zdroj : Miroslav Suja facebook 

 

                

 

 

 Zdroj : Denník N 

 

 

                                           
 
 
          

 

 

 

                     
 
 
 
 
 
 
.