OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Ten čo neurobil zatiaľ nič kričí najviac

Vitajte na stránke dobrá muzička v sekcii Ten čo neurobil zatiaľ nič kričí najviac

Ten čo neurobil zatiaľ nič kričí najviac

Mazurek klamár ktorý mnoho krát len hovory polopravdy tak jeho vyjadrenia hlavne voči Rómov sú niekde klamlivé.  Európska únia sem zašla už cca 1,4 miliardy € a vie prečo mnoho úspešných Rómov aj pôvodných obyvateľov nie len Rómovia zo Slovenska Čiech  zahraničí platia veľké dane preto úradníci a poslanci európske parlamentu o tomto dobre vedia že to sú odmakané peniaze Rómami !!!  

 

   A keď naši Rómovia platia dane zahraničí prečo by sem Európska únia nemohla zastlať peniaze na rozvoj Rómov ???   

 

Vo svojom videu   Mazurek hovorí zem to nie je normálne že vláda posiela 40 miliónov na riešenie problémov Rómov . To pravé hovorí ten ktorý ešte poriadne svojom živote neprelozil poriadne ani slamku !!!

 Jeho podnikanie skončilo pred tým ako sa stal poslancom národnej rady skončili fiaskom stým že on a jeho otec neplatili dôvody ale neustále ma v hube že cigáni dostavajú všetko zadarmo !!!

Už predošlom článku som písal že každý kto poberá sociálnu dávku kde si ju musí od pracoval a to nehovoriac o Rómoch ktorý pracujú v okresných mestách rôznych fabrikách m podnikoch restovaniach a podobne .

Tu treba z doraniť aj Rómov ktorý odišli pracovať do zahraničia a tam platia vysoké dane ako napríklad môj bratranec v Británii mi hovoril že platí každý Rok do dani 26 000€ čo tu na Slovensku je priemerná hrubá mzda cca 1300 a ľudia na slovenskú zarábajú vecnou minimálnu mzdu 700€hrobom s čoho priame dane ani neplatia a majú ešte aj daňový bonus 200€ takže reálne dane neplatia ale ešte spradením odsávajú od státu mesiace 200€ na diéta čo ja stým súhlasím lebo si to potom čo tu macajú na finančné skupiny zaslúžia .

Mazurek ktorý si robí politiku na nenávisti aby sa dostal do parlamentu pre lukratívny plat 4500€ v čistom a nemusel iste robiť do fabriky za minimálnu mzdu .

Nie raz som vyzval gadžov ci vo videách alebo štatusoch navdajte na Rómov , menšiny  Čaputová a Matoviča budete mat lukratívne platy z národnej rady 4500€ a vás poradca cca 1800€ ako Mazurek

 

    Nebude zo psa slanina ani za Muzreka antifašista  !!!     

 

 

 

 

 

 

   Mazurek Je vleky chlapa na internet ale reálne sa boji Rómov keď prídu voči jeho vydareniam protestovať na ich stranícke protesty povedal to sám Kotleba aj aktivista Danny Kollar Bombic  čo sú jeho bývali kamoši dnes mu nevedia prísť na meno lebo zistili čo to je za praš*vec aj z Uhríkom !!!   

Vé videu to hovori Kotleba a  Danny cca 10 minute videa 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.