OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Prečo Putin neurobí poriadok s náckami ?

Vitajte na stránke dobrá muzička v sekcii Prečo Putin neurobí poriadok s náckami ?

Prečo Putin neurobí poriadok s  Ruskými neonacistami ???

  Rusko ma najviac neonacistov na svete k priemetu obyvateľstva !!!  

Ruský neonacisti sú  jedny z najagresívnejších neonacistov svete !!! 

   Reálne je najviac neonacistov k premiéru obyvateľstva v Slovanských krajinách čo je divne možno aj choré !!!   

  a to Putin je komunsticko Bolševický tajny agnet KGB  Sovietskeho zväzu KGB je vlastne to iste čo unás bolo ŠTB !!!   

Čo môžem poväzovať za niečo choré lebo Hitler chcel vyhladiť Slovanov. Čo sa mu takmer podarilo !!! Sám vo videu 1. ktoré sme vám tu pridali neonacista hovorí že Hitler nechcel zničiť Slovanov ale len komunistov a Boľševikov čo je podstate to iste ale to to je nezmysel lebo Hitler klamal bol to super klamár a zastierač vedel klamať podať tak klamstvo že mu masy ľudí vedeli uveriť ak bol proti boľševizmu ako hovorí Rusky neonacista tak prečo potom si podmanil protektorátom Cechy a Morava a aj do cela Slovenska si dosadil fašistu Jozefa Tisa veď Česko Slovensko nebolo Boľševické pred vojnou ale demokratické a to nehovoria o ľstivom útoku  na Poľsko ktoré tak isto nebolo boľševické pred vojnou. To to je čistý blud ktorý si vytvorili svojich chorých hlavách neonacisti. Aj sami Nemecky vojaci hovorili sú dokumenty že im bola dávaná do hlavy propaganda od nacistov že Slovania nie sú ľudia a treba ich odstrániť aby mali väčší životný priestor Nemci ale dôvodom zrejme bolo hlavne nacistov zmocniť sa Ruských nerastných surovín a ak by dokázal Hitler poraziť Rusko tak by vyhladil do jedného Slovana aby Slovania v budúcnosti si nemohli nárokovať spať na svoju zem !!! Dnes len samé Rusko uvádza 26 miliónov obeti vojny stohom 18 miliónov civilistov ak niekto zabije 18 miliónov civilistov za 5 rokov vojny  a reálne vojna v Rusku bola len 2, 5 roka dôkaze to to tak musíme hovoriť skutočne už o zemanom vyhladzovaní a aj holokauste voči Slovanom a Skutočne Slovanov umrelo tejto vojne najviac, viac ako Rómov 500 000 a Židov 6 000 000 a samých Slovanov 35 000 000 čo niekoľko krát násobne viac !!! Kde to zrovnáme z vojnou na Ukrajine ktorý trvá cca 18 mesiacov tak obete Rusko ukrajinskej vojny je 400 000 na rozdiel od 2. svetovej vojny je to 200 krát viac obeti to dnes sú modernejšie zbrane ako boli v 2. svetovej vojne.

 

 

 

   Je zaujímavé že Putin hovorí o špeciálnej operácii voči Ukrajinským neonacistom ale z Ruskými neonacistami si doma poriadok neurobí cysta zásterka od Putina. Lebo ak by chcel reálne robiť poriadok s Ukrajinskými neonacistami tak vyzve prezidenta Zelenskeho aby urobil poriadky sním spolu ale on to to nikdy neurobil !!!   

 

 

Mnohí ty to neonacisti tvrdia že NATO organizácia je fašistická čistý nezmysel lebo pravé NATO ako prvé bojovalo voči Hitlerovi lebo vlastne NATO vzniklo 4 . 5.  1949 vojne dali si názov NATO - Organizácia Severoatlantickej zmluvy. NATO sú vlastne –spojenci ako prvý ktorý bojovali voči Hitlerovi naopak Sovietsky zväz a diktátor Stalin na cele spolu bojovali s Hitlerom a napadli spolu aj Poľsko čim vyvolali 2. svetovú vojnu   
A pravé NATO spojenci vyvolali Hitlerovi vojnu dva dni potom čo Hitler a Stalin napadli Poľsko bolo to 3. 9 . 1939 kedy Francúzok a Británia vyvolali vojnu Hitlerovi. A 2 roky sním bojovali a oslabovali ho čim sa nemohol zamerať priamym bojom hneď voči Slovanom a nesladne až po 2rokoch Hitler napadol Rusko tento vojensky útok nazvali Barbarossa 22. 6. 1941 ak by Hitler napadol Sovietsky zväz  plnej sile no nevieme ako by to mohlo dopadnúť lebo Sovietsky zväz tu to vojnu prehrávalo skoro dva roky najdôležitejšou vojnou bola Bitka o Stalingrad kde Generali Vysolajský a General Žákov urobili dobrý takticky manéver zvrátili vojnu prospech Sovietskeho zväzu a vtedy Sovietsky zväz.
 

Záver : Mnohí Slovania sú chorý a pomýlení kde uznávajú nacizmus a ešte doslova mnohí aj Hajlujú !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.