OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Máme tu neprispôsobivé etnikum

Vitajte na stránke dobr=a muzička  v sekcii Máme tu neprispôsobivé etnikum

Máme tu neprispôsobivé etnikum

Psychopaticky a xenofóbny neonacista bývali novinár mam pocit RTVS ktorý bol s RTVS vyhodený pre svoje xenofóbne výroky a neonacistické ohavy neustále si rýpe do nášho rómskeho národa vo voľbách kandidoval za fašistickú stranu republika mam pocit z mesta 149 hneď pred Mazurekom dosiahol necelých 7000 hlasov. Tohto človeka Ľuba Huďa poväzujem za psychopata jeho videa sú plne zla , nenávisti , zloby skutočne c v dobrom by som mu odporučil psychiatrické liečenie on iné o nás hovoriť zem sme neprispôsobivý pritom on je horory treba mu liečenie.

   Je zaujímavé zem oni tento systém ktorý tu je kritizujú a chceli by ho zmeniť ci doslovne zrušiť na veky vekou ale nám vyčítajú Rómom že sa tomuto systému nechceme prispôsobiť !!!    

Vo videu hovory že snami Rámami majú všetky štáty problémy naopak naši Rómovia aj z osád chodia za práčov do zahraničia Nemecko , Švajčiarsko , Rakúsko Veľká Británia a nik neudáva že sú tam s Rómami problémy naopak Rómovia majú problémy v postkomunistických rasistických krajinách. 

Zdieľajte a nedajme sa fašistom a budúcich voľbách do VUC musíme Mazureka poslať vykladať tovar do Tesca

Zdroj : Fašisti Republika 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

.