OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Róm ktorý kandiduje a podporuje fašistov

Vitajte na stránke dorá muzička v sekcii Róm ktorý kandiduje a podporuje fašistov

Róm ktorý kandiduje a podporuje neonacistu Marina Magáta

Ma ísť o Miroslava Čima  ktorý kandiduje za stranu Mazureka a Uhríka Republika. Podlá Mojich informácii ma ísť o polovičného Róma kde jeden z rodičov Miroslava Čimama ma mat rómsky pôvod.

Samozrejme treba rešpektovať jeho demokratické právo kandidovať za stranu ktorú si vybral. Podlá posledné videa ktoré pridal Marián Mágať by ho mal podporovať pravé Róm Miroslav Čimo.  Marián Mágať je obžalovaný s tresne činu popierania holokaustu, sympatizovanie k neonacizmu a Hitlera kde hovorí že v koncentračnom tábore Auschwitz-Birkenau za nesplňovalo a je to len výmysel Židov. Marián Mágať napísal knihu z názvom Židokracia. Nemôžem sa kunej vyjadrovať lebo som ju ešte nečítal. TU to knihu dal aj Online na internete a dala sa aj stiahnuť ja som to dnes skúšal ale nešlo mi to zrejme mu ju odstránili z web hostingu.

Pre objektivitu musím povedať že som videl viac jeho videa ale nikdy som ho nepočul navdať na Rómov ak sa zmenšoval o Rómoch tak len poztívne nie negatívne.

Záver : Môj osobný názor na Mariana Magáta je že prepadol tomu že židia ovládajú cely svet , klamu skôr ide o psychike problémami ako o trestný čin by som povedal ale to je na odborníkov a znalcov zo psychiatrie a psychológie.  

 

 

 

Kniha Mariana Magáta Židokracia

   

   

 

 

 

 
 

 

Ja by som vešal ľudí od rana do večera hlavne Fica , Mikloša , Matoviča , Dzurindu.