OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

všetko o Rómoch a Rómskej kultúre

Útočník napadol Fica nenáviidel aj Rómov

Vitajte na stránke dobrá muzička v sekcii Útočník napadol Fica nenáviidel aj Rómov

   Zdieľajte !!!   

   Útočník ktorý napadol Roberta Fica dokonca napísal aj nevtisnú knihu voči Rómom !!! Tu sa roky zanedbávajú nenávistne prejavy voči Rómskej menšine na Slovensku !!! Na to to doplatil sám predseda vlády Robert Fico už keby ho v Roku  2015 !!! Zaujímavé že knižnému klubu Dúha nevadila nenávistná kniha Juraja Cintula Efata voči Rómov prerušili sním spoluprácu až po napadnutí Roberta Fica !!! tento človek útočník  !!! Juraj Cintula sa stretol aj z polovojenskou skupinou Slovensky branci na ktorých tiež ich pôsobenie nebolo všetko poriadku dnes tato skupina už by nemala existovať !!!   
   Minister Šutaj povedal že nebol čelnom žiadnej radikálnej skupiny !!! Každý jeden nenávistní prejav voči Rómom majú hneď riešiť bohužiaľ na Slovensku sa nenávistne prejaví voči Rómom zanedbávajú na to to doplatil sám predseda vlády Robert Fico !!!   

   Nemôžme čakať od Roberta Fica že bude riešiť nenávistne prejaví voči Rómom kde sám Robert Fico sám jeho prejaví na Rómov nie sú štandardne !!!  

   Dúfajme že Robert Fico a jeho vlády prejdú seba reflexiou a budú odnes poctivo riešiť nezaistné prejavu voči menšinám !!!    

Zdroj  :  Správy RTVS - Markiza - Joj 

 

 

      
 

 

 

 

      
 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

.